Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 02-05.04.2024 r.

 

02-05.04.2024 r.

Wtorek:

I śniadanie: Herbata owocowa,  chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem kiszonym

 II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa pomidorowa z ry
żem, jajko gotowane w sosie musztardowo-chrzanowym, ziemniaki, mieszanka królewska z wody, napój owocowy

Podwieczorek:  Budyń czekoladowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, gorczyca, jaja)

Środa:

I śniadanie: Kakao, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, sałatą lodową,

 polędwicą drobiową, zielonym ogórkiem i szczypiorkiem, herbata melisa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Zupa z ciecierzycy z ziemniakami, spaghetti w sosie śmietanowo-serowym, napój owocowy

Podwieczorek:  Kaszka manna z sokiem malinowym

(alergeny:  seler, gluten, mleko, sezam)

Czwartek:

I śniadanie: Kuleczki  zbożowe z mlekiem, bułka pszenna i sojowa z masełkiem, pieczenią alpejską z warzywami i pomidorkiem, herbata z cytryną

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Rosół  z makaronem,  potrawka z ryżem i groszek z marchewką,

 napój owocowy

Podwieczorek:  Drożdżówka z serem, kawa zbożowa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja, soja)

Piątek:

I śniadanie: Herbata koperkowa, chleb pszenny z masełkiem,

żółtym serem i kiełkami rzodkiewki

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad: Zupa koperkowa, ryba po grecku pod beszamelem, kasza Kus Kus, napój owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: ryba, seler, gluten, mleko)

 

Przedszkole zastrzega możliwość zmian w jadłospisie!

OSTATNIO CZYTANE

Zakończenie Przedszkola - Tygryski.

Wczoraj dzieci z grupy Tygryski zaprezentowały program artystyczny i pożegnały się z przedszkolem. Otrzymały dyplomy oraz upominki. Po wakacjach  pójdą już do zerówki. Trzy lata w przedszkolu szybko minęły. Będziemy za Wami tęsknić. Dziękujemy Tygryskom i Rodzicom za owocną współpracę, życzymy bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i samych sukcesów w dalszej edukacji.  

Jadłospis 08-12.07.2024 r.

                                 08-12.07.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata mi ę towa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   pasztetem drobiowo-pomidorowym z papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa z czerwonej soczewicy z ziemniakami, makaron w sosie pomidorowym, napój   owocowy Podwieczorek:   Kefir truskawkowy, ciasteczko owsiane bez cukru (alergeny: seler, gluten, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Polewka-naworka, chleb pszenny i razowy z masełkiem, pol ę dwic ą drobiow ą i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Arbuz, woda Obiad :   Zupa jarzynowa z   ziemniakami, gulasz z   karkówki z warzywami, kasza bul gur, napój owocowy Podwieczorek: Amerykany, herbata   ziołowa   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, kawiorek z masłem i miodem wielokwiatowym, herbata melisa II ś niadanie : Banan, woda Obiad: Ż urek z jajkiem i kiełbask ą , bułka pszenna,   napój owocow

Zakończenie w grupie Misie