Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 01-05.07.2024 r.

 

01-05.07.2024 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata cytrynowa, bułka pszenna i grahamka  z masełkiem, tuńczykiem

 i papryką

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa ziemniaczana z pomidorami, nale
śniki z jabłkiem i cukrem trzcinowym,

 napój  owocowy

Podwieczorek: Maślanka owocowa, wafle kukurydziane

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam, ryba)

Wtorek:

I śniadanie:  Kawa zbożowa, herbata ziołowa, chleb pszenny

 i słonecznikowy z masełkiem, kiełbasą zielonogórską i rzodkiewką

 II śniadanie: Jabłko,  woda

Obiad : Pulpety w sosie pomidorowym, ziemniaki,  zielona fasolka szparagowa,

 napój  owocowy

Podwieczorek: Arbuzowe trójkąty

 (alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Środa:

I śniadanie: Płatki owsiane z mlekiem, bułka  mleczna z masełkiem i dżemem truskawkowym, herbata ziołowa

 II śniadanie : Banan, woda

Obiad:  Zupa  gulaszowa, bułeczka pszenna, napój owocowy

Podwieczorek: Kaszka manna z sokiem malinowym

 (alergeny:  seler, gluten, mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Kakao, chleb pszenny i razowy z masełkiem,

 pieczenią rzymską i sałatą lodową

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Zupa neapolitańska, nugettsy, ziemniaki puree, surówka z marchewki i jabłka

z jogurtem naturalnym, napój owocowy

Podwieczorek: Kryształki galaretki

 (alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Piątek:

I śniadanie: Herbata miętowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, pastą z jajka gotowanego

śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Pazibroda- Kapuśniak ze słodkiej kapusty, ryba gotowana, ryż, sos koperkowy, bukiet warzyw  , napój owocowy

Podwieczorek: Jogurt malinowy

(alergeny:  seler, gluten, mleko, ryba, jaja)

 

OSTATNIO CZYTANE

Zakończenie Przedszkola - Tygryski.

Wczoraj dzieci z grupy Tygryski zaprezentowały program artystyczny i pożegnały się z przedszkolem. Otrzymały dyplomy oraz upominki. Po wakacjach  pójdą już do zerówki. Trzy lata w przedszkolu szybko minęły. Będziemy za Wami tęsknić. Dziękujemy Tygryskom i Rodzicom za owocną współpracę, życzymy bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i samych sukcesów w dalszej edukacji.  

Jadłospis 08-12.07.2024 r.

                                 08-12.07.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata mi ę towa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   pasztetem drobiowo-pomidorowym z papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa z czerwonej soczewicy z ziemniakami, makaron w sosie pomidorowym, napój   owocowy Podwieczorek:   Kefir truskawkowy, ciasteczko owsiane bez cukru (alergeny: seler, gluten, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Polewka-naworka, chleb pszenny i razowy z masełkiem, pol ę dwic ą drobiow ą i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Arbuz, woda Obiad :   Zupa jarzynowa z   ziemniakami, gulasz z   karkówki z warzywami, kasza bul gur, napój owocowy Podwieczorek: Amerykany, herbata   ziołowa   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, kawiorek z masłem i miodem wielokwiatowym, herbata melisa II ś niadanie : Banan, woda Obiad: Ż urek z jajkiem i kiełbask ą , bułka pszenna,   napój owocow

Zakończenie w grupie Misie