Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 22-26.07.2024 r.

 

22-26.07.2024 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata owocowa, bułka pszenna i grahamka  z masełkiem, serkiem kanapkowym i ogórkiem zielonym

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa pomidorowa  z zacierk
ą, jajko smażone, ziemniaki  puree, groszek

 z marchewką, napój owocowy

Podwieczorek: Maślanka owocowa,  chrupki kukurydziane

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam)

Wtorek:

I śniadanie: Zupa mleczna z kaszką kukurydzianą, bułka mleczna z dżemem niskosłodzonym truskawkowym, herbata miętowa

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Zupa ogórkowa, gulasz z karkówki z warzywami, kasza jęczmienna, 

napój owocowy

Podwieczorek: Arbuz , woda

 (alergeny:  seler, gluten, mleko)

Środa:

I śniadanie: Kakao, herbata z miodem i cytryną, chleb pszenny i słonecznikowy

 z masełkiem, sałatą masłową, szynką drobiową i pomidorem malinowym

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Grochówka z parówką, bułeczka pszenna , napój owocowy

Podwieczorek: Kaszka manna z sokiem malinowym

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Kawa zbożowa, chleb pszenny i razowy z masełkiem,

 wątrobianką i ogórkiem kiszonym, herbata ziołowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Kargule , ziemniaki puree, mini marchewka gotowana, napój  owocowy

Podwieczorek: Galaretka owocowa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Piątek:

I śniadanie: Herbata miętowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, żółtym serem

i kiełkami rzodkiewki

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa z czerwonej soczewicy z ziemniakami,  pierogi z serem i cukrem trzcinowym, napój owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko)

OSTATNIO CZYTANE

Zakończenie Przedszkola - Tygryski.

Wczoraj dzieci z grupy Tygryski zaprezentowały program artystyczny i pożegnały się z przedszkolem. Otrzymały dyplomy oraz upominki. Po wakacjach  pójdą już do zerówki. Trzy lata w przedszkolu szybko minęły. Będziemy za Wami tęsknić. Dziękujemy Tygryskom i Rodzicom za owocną współpracę, życzymy bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i samych sukcesów w dalszej edukacji.  

Jadłospis 08-12.07.2024 r.

                                 08-12.07.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata mi ę towa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   pasztetem drobiowo-pomidorowym z papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa z czerwonej soczewicy z ziemniakami, makaron w sosie pomidorowym, napój   owocowy Podwieczorek:   Kefir truskawkowy, ciasteczko owsiane bez cukru (alergeny: seler, gluten, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Polewka-naworka, chleb pszenny i razowy z masełkiem, pol ę dwic ą drobiow ą i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Arbuz, woda Obiad :   Zupa jarzynowa z   ziemniakami, gulasz z   karkówki z warzywami, kasza bul gur, napój owocowy Podwieczorek: Amerykany, herbata   ziołowa   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, kawiorek z masłem i miodem wielokwiatowym, herbata melisa II ś niadanie : Banan, woda Obiad: Ż urek z jajkiem i kiełbask ą , bułka pszenna,   napój owocow

Zakończenie w grupie Misie