Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 29-31.07.2024 r.

 

29-31.07.2024 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Kakao, herbata owocowa, bułka pszenna

 i grahamka

 z masełkiem

i tuńczykiem w sosie pomidorowym

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Barszcz zabielany z zacierk
ą, placki ziemniaczane

 z cukrem trzcinowym,

sok owocowy

Podwieczorek:  Pieczywo wasa żytnie z brokułem gotowanym,

herbata ziołowa

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

 

Wtorek:

I śniadanie:  Herbata z cytryną, chleb pszenny i słonecznikowy

z masełkiem, pieczenią alpejską i kiełkami rzodkiewki

II śniadanie: Banan, woda

Obiad: Parówka w sosie greckim, ziemniaki, kapusta zasmażana,

napój owocowy

Podwieczorek: Budyń malinowy

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

 

Środa:

I śniadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal mleczny z masełkiem

 i dżemem malinowym, herbata koperkowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Kotlet mielony, ziemniaki, buraczki z jabłkiem,

napój owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

 

 

Przedszkole zastrzega możliwość zmian w jadłospisie.

 

OSTATNIO CZYTANE

Zakończenie Przedszkola - Tygryski.

Wczoraj dzieci z grupy Tygryski zaprezentowały program artystyczny i pożegnały się z przedszkolem. Otrzymały dyplomy oraz upominki. Po wakacjach  pójdą już do zerówki. Trzy lata w przedszkolu szybko minęły. Będziemy za Wami tęsknić. Dziękujemy Tygryskom i Rodzicom za owocną współpracę, życzymy bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i samych sukcesów w dalszej edukacji.  

Jadłospis 08-12.07.2024 r.

                                 08-12.07.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata mi ę towa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   pasztetem drobiowo-pomidorowym z papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa z czerwonej soczewicy z ziemniakami, makaron w sosie pomidorowym, napój   owocowy Podwieczorek:   Kefir truskawkowy, ciasteczko owsiane bez cukru (alergeny: seler, gluten, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Polewka-naworka, chleb pszenny i razowy z masełkiem, pol ę dwic ą drobiow ą i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Arbuz, woda Obiad :   Zupa jarzynowa z   ziemniakami, gulasz z   karkówki z warzywami, kasza bul gur, napój owocowy Podwieczorek: Amerykany, herbata   ziołowa   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, kawiorek z masłem i miodem wielokwiatowym, herbata melisa II ś niadanie : Banan, woda Obiad: Ż urek z jajkiem i kiełbask ą , bułka pszenna,   napój owocow

Zakończenie w grupie Misie