INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

Z dniem 25.05.2018 r. został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych w osobie:
P. Agnieszka Demichowicz
e-mail: iod@wielichowo.pl
Zarządzenie nr 31/2018 Burmistrza Wielichowa z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie powołania Inspektora Ochrony Danych w Urzędzie Miejskim w Wielichowie

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Przedszkolu „Świat Bajek” w Wielichowie

TOŻSAMOŚĆ ADMINISTRATORA
Administratorem danych osobowych jestDyrektor Przedszkola „Świat Bajek”; z siedzibą w Wielichowie (64-050), przy ul. Łąkowej 66
DANE KONTAKTOWE ADMINISTRATORA
Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: sekretariat@przedszkole-wielichowo.pllub pisemnie na adres siedziby administratora.
DANE KONTAKTOWE INSPEKTORA OCHRONY DANYCH
Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/ Pan skontaktować poprzez emailiod@wielichowo.pl . Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych
CELE PRZETWARZANIA I PODSTAWA PRAWNA
Pani/Pana dane będą przetwarzane gdy:
  1. Jest to niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze.
  2. Jest to niezbędne do ochrony żywotnych interesów Pani/Pana, lub innej osoby fizycznej.
  3. Jest to niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi.
  4. Jest to niezbędne do wykonania umowy, której Pani/Pan jest stroną, lub do podjęcia działań na żądanie Pani/Pana, przed zawarciem umowy.
  5. Wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych, w przypadku realizacji usług nie objętych wyżej wymienionymi podstawami.
ODBIORCY DANYCH LUB KATEGORIE ODBIORCÓW DANYCH
W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych w celach wskazanych powyżej, dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych, którymi mogą być:
  1. Podmioty upoważnione do odbioru Pani/Pana danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa.
  2. Podmioty, które przetwarzają Pani/Pana dane osobowe w imieniu Administratora na podstawie zawartej umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (tzw. podmioty przetwarzające).
OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji wskazanych powyżej celów przetwarzania, w tym również obowiązku archiwizacyjnego wynikającego z przepisów prawa.
PRAWA PODMIOTÓW DANYCH
Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także prawo do przenoszenia swoich danych.
W przypadku przetwarzania Pani/Pana danych na podstawie zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawia zgody przed jej cofnięciem.
PRAWO WNIESIENIA SKARGI DO ORGANU NADZORCZEGO
Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
INFORMACJA O DOWOLNOŚCI LUB OBOWIĄZKU PODANIA DANYCH
Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w zakresie ujętym przepisami prawa, do których podania jest Pani/Pan zobowiązana, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych będzie skutkowało odmową realizacji usług.

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka
Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka. Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30. Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

Jadłospis 19-23.10.2020 r.

19-23.10.2020r.Poniedziałek:I śniadanie: Kakao, herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,serkiem kanapkowym iczerwoną paprykąII śniadanie: Marchewkowe paluszki, woda
Obiad: Kapuśniak z kiszonej kapusty,makaron z mięsem wieprzowym w sosie Pesto, sok owocowy Podwieczorek: Drożdżówka z budyniem, herbata miętowa(alergeny: seler, gluten, mleko,jaja)Wtorek:I śniadanie: Herbata z cytryną,bułka pszenna i grahamka z masełkiem, pastą z kiełbasy zielonogórskiej i ogórka konserwowegoII śniadanie: Banan, woda Obiad : Aksamitny krem z dyni, kotlet mielony, ziemniaki puree, surówka z selerazananasem i żurawiną, sok owocowyPodwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy, wafle kukurydziane(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja)Środa: I ś

Jadłospis 12-16.10.2020 r.