Kanapkowo u Misiów i Smerfów

Zgodnie z założeniem Koncepcji Pracy Przedszkola dzieci ze Świata Bajek postanowiły zdrowo się odżywiać. Z tego względu pewnego ranka same przygotowywały sobie śniadanko z dostępnych przysmaków. Podczas tego zajęcia , dzieci wdrażane były do samodzielności. Po czynnościach higienicznych związanych z przygotowaniem do śniadania, dzieci samodzielnie posługiwały się nożem, a następnie tworzyły swoją zdrową, ulubioną kanapkę. Wybór przysmaków mogących znaleźć się na kanapkach był ogromny. Dzieci bowiem miały do wyboru : ogórki, pomidory, sałatę, chude wędliny, pastę rybną, rzodkiewkę, ser a warto zaznaczyć, iż wszystko z talerzyków znikało w mig.

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D