Pasowani Przedszkolacy

22.10.2015r. w naszym przedszkolu odbyła się Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Pasowane były dzieci, które to we wrześniu tego roku po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Z tej okazji wszystkie grupy przygotowały krótkie występy artystyczne , podczas których dzieci  mogły zaprezentować się przed szerszą publicznością, którą tworzyli rodzice pasowanych przedszkolaków.  Najważniejszym elementem tej uroczystości było jednak złożenie przysięgi przez nowych przedszkolaków oraz pasowanie ich ołówkami przez starszych przedszkolaków. Na znak  symbolizujący przyjęcie dzieci do społeczności przedszkolnej pani dyrektor oraz panie nauczycielki wręczyły dzieciom dyplomy oraz odznaki przedszkolaków. Tego dnia w Świecie Bajek panowała bardzo radosna i uroczysta atmosfera :)

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Pasowanie na przedszkolaka