DBAMY O ZDROWIE

Podczas zajęć dzieci poznawały czynniki warunkujące zdrowie takie jak: ruch, dieta, higiena. Wymieniały czynności, jakie należy wykonywać, aby szybko wrócić do zdrowia. Wyjaśniały, dlaczego podczas choroby konieczne jest zażywanie lekarstw i dlaczego nie wolno zażywać ich bez nadzoru osób dorosłych. Poznały również numery alarmowe, pod które należy dzwonić w nagłej potrzebie. W związku z tą tematyką odwiedziły tutejszy Ośrodek Zdrowia i zapoznały się z pracą pielęgniarki. O swojej pracy opowiadała i oprowadzała dzieci po gabinetach pielęgrniaraka pani Teresa Kot.

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).