Podsumowanie tygodnia: Chcemy być zdrowi.

W tym tygodniu listopada dzieci poznały, jaka żywność jest zdrowa, jaka - niezdrowa, jak ważny jest ruch dla zdrowia, a z pomocą jeżyka Tuptusia i jego przyjaciół jakie skutki przynosi niewłaściwe zachowanie podczas choroby.
Dodatkowo, dzięki uprzejmości pani pediatry Agaty Cylnej- Zborowskiej, która odwiedziła nasze skromne progi, mogliśmy dowiedzieć się jak wygląda praca lekarza, poznać jego atrybuty, tym samym zmniejszając strach przed badaniem. Każdy otrzymał od pani doktor dyplom oraz naklejkę dzielnego pacjenta.
Podsumowując tydzień dzieci z pomocą pań wykonały pełną witamin sałatkę owocową, samodzielnie krojąc składniki na małe kawałki.

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach