Przejdź do głównej zawartości

Święto Pluszowego Misia.


W środę, 25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji, każdy przedszkolak przyniósł swojego ulubionego pluszaka, by wspólnie świętować. W czasie zabawy królowały między innymi takie utwory jak: "Pokochaj pluszowego misia", "Szare misie", "Mały miś".
Braliśmy udział również w pochodzie, z którego relacja fotograficzna niebawem :)OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
Urodziny Oliwki

URODZINKI EMILKI i ANI