Święto Pluszowego Misia.

W środę, 25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji, każdy przedszkolak przyniósł swojego ulubionego pluszaka, by wspólnie świętować. W czasie zabawy królowały między innymi takie utwory jak: "Pokochaj pluszowego misia", "Szare misie", "Mały miś".
Braliśmy udział również w pochodzie, z którego relacja fotograficzna niebawem :)

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).