TEMATY KOMPLEKSOWE GRUDZIEŃ

MOJA RODZINA
- rozwijanie poczucia przynależności do rodziny
- zapoznanie ze strukturą rodziny
- wdrażanie do okazywania szacunku członkom swojej rodziny

ZEGARY, ZEGARKI, CZAS
- poznanie rodzajów zegarów od najdawniejszych po nowoczesne
- zapoznanie z pracą zegarmistrza
- rozumienie pojęcia czasu poprzez dostrzeganie rytmu i stałego następstwa dni i nocy oraz pór roku

ŚWIĘTA TUŻ TUŻ
- poznawanie zwyczajów i tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia
- wdrażanie dzieci do okazywania innym dobroci

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).