" Mikołajkowe odwiedziny".

07.12.2015r do naszego przedszkola przybył Mikołaj, który pod choinką zostawił słodkie upominki dla naszych przedszkolaków. W tym dniu przybyli do nas także wysłannicy św. Mikołaja, którzy przynieśli dla dzieci przepyszne cukierki i złożyli świąteczne życzenia. Korzystając z okazji dzieci także przekazały gościom życzenia i wręczyły świąteczne kartki. Serdecznie dziękujemy księdzu proboszczowi Wieńczysławowi Nowakowi oraz miejscowym ratownikom z podstacji karetki pogotowia za pamięć o naszych przedszkolakach !!! :) :)

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Pasowanie na przedszkolaka