Balowo o Smerfów i Pszczółek

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu także odbył się taki bal , podczas którego dzieci  miały możliwość wspólnego potańczenia i pośpiewania.
Radość podczas tego wydarzenia była ogromna ! Piękne, pomysłowe i kolorowe stroje zachwycały :)
Smerfy i Pszczoły bawiły się w czwartek 14.01.2016r.  Na imprezę tą składało się mnóstwo wspólnych zabaw taneczno - ruchowych. Nie zabrakło także poczęstunku dla naszych kochanych przedszkolaków.
" Była zabawa, dużo się działo - tylko czasu było mało ! " :) - mimo zmęczenia, które dało się we znaki pod koniec balu, dzieci wychodząc z sali balowej mówiły, że nie mogą doczekać się już kolejnego baliku :)

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D