poniedziałek, 18 stycznia 2016

Balowo o Smerfów i Pszczółek

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu także odbył się taki bal , podczas którego dzieci  miały możliwość wspólnego potańczenia i pośpiewania.
Radość podczas tego wydarzenia była ogromna ! Piękne, pomysłowe i kolorowe stroje zachwycały :)
Smerfy i Pszczoły bawiły się w czwartek 14.01.2016r.  Na imprezę tą składało się mnóstwo wspólnych zabaw taneczno - ruchowych. Nie zabrakło także poczęstunku dla naszych kochanych przedszkolaków.
" Była zabawa, dużo się działo - tylko czasu było mało ! " :) - mimo zmęczenia, które dało się we znaki pod koniec balu, dzieci wychodząc z sali balowej mówiły, że nie mogą doczekać się już kolejnego baliku :)