Dzień Babci i Dziadka w grupie Krasnali.

16 lutego, przedszkolaki z najmłodszej grupy Krasnali witały wyjątkowych gości. Świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka.
Dzieci wraz z paniami prezentowały przygotowany program artystyczny. Śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a przybyli goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Miłą niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci upominki.
W przerwach pomiędzy występem, a wspólnymi zabawami, w rytmach dziecięcych przebojów, goście rozkoszowali się pysznym ciastem przygotowanym przez mamy przedszkolaków, za co bardzo serdecznie dziękujemy.
Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.
Mamy nadzieje, że za rok znów się spotkamy :)

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Pasowanie na przedszkolaka