Dzień Babci i Dziadka w grupie Misiów

" Nasza Babcia to jest ktoś, kto się o nas troszczy. Nawet, gdy zbroimy coś ma moc cierpliwości ".
" Kiedy słońce świeci bryka razem z nami, wiedzą o tym wszystkie dzieci jaki jest kochany . Taki jest już dziadek nasz, że na wszystko znajdzie czas !".
Tak właśnie 18.02.2016r. śpiewały dla swoich Babć i Dziadków dzieci z grupy Misie Emotikon smile Przedszkolaki przygotowały krótki program artystyczny, który wywołał u zaproszonych gości uśmiech i wzruszenie. Następnie zaprosiliśmy Babcie i Dziadków na wspólny poczęstunek przygotowany przez mamy naszych przedszkolaków - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ! Podczas uroczystości  goście brali też udział w  zabawach taneczno - ruchowych.
Dziękujemy serdecznie wszystkim zaproszonym gościom za przybycie oraz aktywny udział w tej uroczystości :)

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D