Dzień Babci i Dziadka w grupie Misiów

" Nasza Babcia to jest ktoś, kto się o nas troszczy. Nawet, gdy zbroimy coś ma moc cierpliwości ".
" Kiedy słońce świeci bryka razem z nami, wiedzą o tym wszystkie dzieci jaki jest kochany . Taki jest już dziadek nasz, że na wszystko znajdzie czas !".
Tak właśnie 18.02.2016r. śpiewały dla swoich Babć i Dziadków dzieci z grupy Misie Emotikon smile Przedszkolaki przygotowały krótki program artystyczny, który wywołał u zaproszonych gości uśmiech i wzruszenie. Następnie zaprosiliśmy Babcie i Dziadków na wspólny poczęstunek przygotowany przez mamy naszych przedszkolaków - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ! Podczas uroczystości  goście brali też udział w  zabawach taneczno - ruchowych.
Dziękujemy serdecznie wszystkim zaproszonym gościom za przybycie oraz aktywny udział w tej uroczystości :)

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków