Dzień Babci i Dziadka w grupie Misiów

" Nasza Babcia to jest ktoś, kto się o nas troszczy. Nawet, gdy zbroimy coś ma moc cierpliwości ".
" Kiedy słońce świeci bryka razem z nami, wiedzą o tym wszystkie dzieci jaki jest kochany . Taki jest już dziadek nasz, że na wszystko znajdzie czas !".
Tak właśnie 18.02.2016r. śpiewały dla swoich Babć i Dziadków dzieci z grupy Misie Emotikon smile Przedszkolaki przygotowały krótki program artystyczny, który wywołał u zaproszonych gości uśmiech i wzruszenie. Następnie zaprosiliśmy Babcie i Dziadków na wspólny poczęstunek przygotowany przez mamy naszych przedszkolaków - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ! Podczas uroczystości  goście brali też udział w  zabawach taneczno - ruchowych.
Dziękujemy serdecznie wszystkim zaproszonym gościom za przybycie oraz aktywny udział w tej uroczystości :)

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

Pasowanie Misiów i Tygrysków