Naszym Babciom i Dziadkom

"Kocham mocno babcię, dziadka,

to nie żarty moi mili.
Dzisiaj im życzenia składam,
by sto latek jeszcze żyli."

Tak 17 lutego 2016 roku życzyły swoim babciom i dziadkom dzieci z grupy Pszczółki. Zaproszonych gości przywitała i złożyła życzenia p. Dyrektor M. Rogozińska. Uroczystość uświetniły występy dzieci, które zaprezentowały się w krótkim przedstawieniu, wierszach, piosenkach i tańcach. Po złożeniu życzeń i zaśpiewaniu tradycyjnego "Sto lat" wnuki wręczyły laurki i razem z dziadkami skosztowały ciasta upieczonego przez mamy. Dalszą część uroczystości wypełniły pląsy i zabawy.

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Pasowanie na przedszkolaka