Święto Babci i Dziadka w grupie Smerfów.

" Babciu, Dziadku wiem, że dziś jest Wasz dzień " - tak 19.02.2016r. śpiewały Smerfy ze " Świata Bajek" dla swoich dziadków. Przedszkolaki poza śpiewaniem pięknych piosenek, recytowały też wierszyki oraz odtwarzały pomysłowe układy taneczne za co zaproszeni goście nagradzali ich gromkimi brawami. Po występie dzieci zaśpiewały dziadkom głośne " Sto lat" oraz wręczyły przygotowane wcześniej upominki. Uściski podczas wręczania prezentów były najbardziej wzruszającym momentem zarówno dla babć i dziadków jak i dla dzieci. Po słodkim poczęstunku dzieci oraz goście zaproszeni zostali do wspólnej zabawy.
Dziękujemy serdecznie gościom za przybycie :)
Emotikon smile

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek