Przejdź do głównej zawartości

Wizyta u Pana mechanikaNa początku marca Misie oraz Smerfy rozmawiały o zawodach swoich rodziców. Z tego względu w ramach spaceru postanowiły odwiedzić zakład mechaniczny i dokładniej przyjrzeć się specyfice pracy pana mechanika :) Pan Marcin pokazał dzieciom zakład oraz zaprezentował  podstawowe narzędzia niezbędne w pracy mechanika. Było to bardzo interesujące spotkanie. Bardzo miłym akcentem było wystąpienie dawnego przedszkolaka Piotrusia, który zagadkowo opowiadał dzieciom o markach samochodowych i ich logach.

Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi Krajewskiemu za podzielenie się z dziećmi swoją pasją. 


OSTATNIO CZYTANE

DZIEŃ BABCI I DZIADKA w grupie MISIE

DZIEŃ BABCI I DZIADKA U PSZCZÓŁEK

Dzień Babci i Dziadka w grupie Krasnali

Łączna liczba wyświetleń