Wycieczka na Pocztę

W ramach  tematyki związanej z „zawodami naszych rodziców”, Krasnale zapoznały się dziś  z zawodem listonosza oraz wyglądem Urzędu Pocztowego, Podczas zajęć utrwalały również swoje dane adresowe, wyszukując pośród kopert swój adres zamieszkania, wyczytywany przez nauczyciela.
Dodatkowo, by przybliżyć dzieciom tradycyjną drogę przesyłania wiadomości, każdy z pomocą nauczyciela przygotował kartę, którą następnie samodzielnie wysłał.
Podczas odwiedzin na Poczcie, dzieci doskonaliły nawyk właściwego, kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz czynności jakie musi wykonać nadawca listu.
Każdy bardzo przejął się swoim zadaniem i już z niecierpliwością czeka na listonosza.

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D