Wyjątkowy gość!

W środę, 13 kwietnia w naszej sali witaliśmy gości, których wszyscy z z niecierpliwością oczekiwali. Odwiedziła nas mama Amelii oraz ich piesek, o imieniu "Pudzian".
Pani Katarzyna jest groomerem- czyli fryzjerem dla zwierząt. Mieliśmy możliwość obejrzenia czynności, które trzeba wykonać, kiedy taki zwierzak, u nas na przykładzie Pudzina, przychodzi na pielęgnację. By móc również samemu spróbować swoich umiejętności, pani Kasia przyniosła mini wanienkę oraz pieski-zabawki.
Radości było co niemiara, Pudzian przywitał się z dziećmi, pozwiedzał nasza salę oraz zaprezentował swoje umiejętności, których go wcześniej nauczono.
Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas, kolorowanki oraz małe co nieco :)

Jadłospis 27.09-01.10.2021 r.

27.09-01.10.2021 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata mi ę towa , chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   serem ż ółtym i ogórkiem zielonym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Barszcz czerwony z ziemniakami, nal e ś niki z jabłkiem i cukrem trzcinowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Pieczywo wasa z past ą z brokułu gotowanego, herbatka (alergeny: seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Kakao, herbata z cytryn ą , bułka pszenna i grahamka z pieczeni ą rzymsk ą   i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa porowo-ziemniaczana, spaghetti z klopsikami w sosie pomidorowym, sok owocowy   Podwieczorek: Galaretka owocowa (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam) Ś roda: I ś niadanie: Herbata rumiankowa, kaszka kukurydziana na mleku, bułka mleczna   z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym   II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad:   Karkówka w sosie własnym, pyzy, surówka z białej kapusty z marchewk ą

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.