Wyprawa do gospodarstwa wiejskiego.

W ostatnim czasie grupa Smerfów i Misiów poznaje różne zawody. Z racji omawiania w przedszkolu zagadnień związanych z gospodarstwem wiejskim dzieci wybrały się na wycieczkę na wieś. Podczas tej wyprawy przedszkolaki zapoznały się z charakterystycznym krajobrazem wiejskim oraz z czynnościami, które tam się wykonuje. Ponad to dzieci miały możliwość obserwować zwierząt wiejskich oraz maszyn rolniczych. Wizyta w gospodarstwie u państwa Misiornych przebiegała bardzo miło. Nasze przedszkolaki świetnie się bawiły a na koniec spotkania gospodyni przygotowała dla dzieci poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy Pani Kasi i Panu Krzysztofowi za poświęcenie czasu dzieciom oraz miłą gościnę!!!  :) :)

Emotikon smile

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek