Wystawa prac wielkanocnych " Wielkanocny symbol".

8 kwietnia w Przedszkolu " Świat Bajek" w Wielichowie odbyła się wystawa prac o tematyce wielkanocnej. Zaprezentowane prace wykonane zostały na konkurs pt.: " Wielkanocny symbol". Celem tego konkursu było utrwalenie wiadomości na temat Świąt Wielkanocnych, rozwijanie pomysłowości oraz integracja rodziców z dziećmi.
Na samym początku spotkania pani dyrektor Małgorzata Rogozińska przywitała zaproszonych gości oraz podziękowała wszystkim za udział  w konkursie . Uroczystego otwarcia wystawy dokonała Burmistrz Miasta i Gminy Wielichowo, Pani Honorata Kozłowska. Następnie goście zostali zaproszeni do oglądania wystawy oraz do skosztowania pysznych babeczek przygotowanych przez dzieci oraz personel przedszkola.
Podczas trwania tej wystawy nastąpiło także rozstrzygnięcie konkursu, w którym zwycięzcom był każdy jego uczestnik. Wszystkie prace były tak piękne, że trudno było wybrać najpiękniejsze. Pani Burmistrz składała dzieciom gratulacje i wręczała nagrody.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tym spotkaniu !

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice! 😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż. 🌷 przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30. 🌸Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast 😉
Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ). 😉Miłego weekendu! 😉

😁

W PRACOWNI KRAWIECKIEJ

Zgodnie z założeniami planu pracy przedszkola dzieci poznają różne zawody. 20 grudnia mieliśmy okazję odwiedzić zakład krawiecki państwa Weberów w Rostarzewie. Dzięki uprzejmości właścicieli Misie i Pszczółki mogły zapoznać się z rzemiosłem krawieckim oraz wyposażeniem(maszyny do obszywania, robienia dziurek, przyszywania guzików itp.) Z dużym zaciekawieniem dzieci obserwowały urządzenie wykonujące hafty oraz szyte w pracowni mundury policyjne i strażackie.  Ponadto, gospodarze przygotowali na koniec niespodziankę dla dzieci - woreczki z wyszytym logo grupy i słodyczami.  Serdecznie dziękujemy!

Jadłospis 07-11.01.2019 r.

07-11.01.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,  Serkiem kanapkowym i smażonym, z czerwoną papryką II śniadanie: Mandarynka, woda
Obiad: Kapuśniak z kiszonej kapusty,  naleśniki z jabłkiem i cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:  Kanapki z pieczywa  mieszanego z masełkiem i  humusem z suszonymi pomidorami (alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja) Wtorek: I śniadanie:  Herbata „cytrynowa”,  bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałatą rukola, wędliną drobiową i rzodkiewką II śniadanie: Banan, woda Obiad : Zupa pomidorowa z ryżem, kotlet mielony, ziemniaki puree, buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek: Kaszka manna z sokiem wiśniowym  (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: Musli  tropikalne z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem i d

Łączna liczba wyświetleń