Wystawa prac wielkanocnych " Wielkanocny symbol".

8 kwietnia w Przedszkolu " Świat Bajek" w Wielichowie odbyła się wystawa prac o tematyce wielkanocnej. Zaprezentowane prace wykonane zostały na konkurs pt.: " Wielkanocny symbol". Celem tego konkursu było utrwalenie wiadomości na temat Świąt Wielkanocnych, rozwijanie pomysłowości oraz integracja rodziców z dziećmi.
Na samym początku spotkania pani dyrektor Małgorzata Rogozińska przywitała zaproszonych gości oraz podziękowała wszystkim za udział  w konkursie . Uroczystego otwarcia wystawy dokonała Burmistrz Miasta i Gminy Wielichowo, Pani Honorata Kozłowska. Następnie goście zostali zaproszeni do oglądania wystawy oraz do skosztowania pysznych babeczek przygotowanych przez dzieci oraz personel przedszkola.
Podczas trwania tej wystawy nastąpiło także rozstrzygnięcie konkursu, w którym zwycięzcom był każdy jego uczestnik. Wszystkie prace były tak piękne, że trudno było wybrać najpiękniejsze. Pani Burmistrz składała dzieciom gratulacje i wręczała nagrody.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tym spotkaniu !

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach