Wystawa prac wielkanocnych " Wielkanocny symbol".

8 kwietnia w Przedszkolu " Świat Bajek" w Wielichowie odbyła się wystawa prac o tematyce wielkanocnej. Zaprezentowane prace wykonane zostały na konkurs pt.: " Wielkanocny symbol". Celem tego konkursu było utrwalenie wiadomości na temat Świąt Wielkanocnych, rozwijanie pomysłowości oraz integracja rodziców z dziećmi.
Na samym początku spotkania pani dyrektor Małgorzata Rogozińska przywitała zaproszonych gości oraz podziękowała wszystkim za udział  w konkursie . Uroczystego otwarcia wystawy dokonała Burmistrz Miasta i Gminy Wielichowo, Pani Honorata Kozłowska. Następnie goście zostali zaproszeni do oglądania wystawy oraz do skosztowania pysznych babeczek przygotowanych przez dzieci oraz personel przedszkola.
Podczas trwania tej wystawy nastąpiło także rozstrzygnięcie konkursu, w którym zwycięzcom był każdy jego uczestnik. Wszystkie prace były tak piękne, że trudno było wybrać najpiękniejsze. Pani Burmistrz składała dzieciom gratulacje i wręczała nagrody.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tym spotkaniu !

Jadłospis 31.05.-04.06.2021 r.

31.05-04.06.2021 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   twaro ż kiem i szczypiorkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa ogórkowa,   makaron w sosie bolo ń skim, sok owocowy Podwieczorek:   Budy ń malinowy (alergeny: seler, gluten, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Kakao, herbata z cytryn ą , bułka pszenna i grahamka z pasztetem drobiowo-pomidorowym i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Karkówka w sosie własnym, pyzy, surówka z marchewki i jabłka z jogurtem naturalnym, sok owocowy Podwieczorek: Lody z okazji „Dnia Dziecka”   (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam) Ś roda: I ś niadanie: Herbata rumiankowa, pełnoziarniste płatki zbo ż owe z owocami i mlekiem, bułka mleczna masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym   II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad:   Kotlet mielony, ziemniaki puree, buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek:   Galaretka pomara ń czowa

Dzień Dziecka

Co tu dużo pisać to był wspaniały dzień :)  Oby takich było jak najwięcej :)  Wszystkim dzieciom tym małym i dużym  życzymy wszystkiego dobrego :)