Misiowy ogródek.

Hej, ho ! hej, ho do ogrodu by się szło ! :)
Z taką oto myślą nasze Misie wyszły do przedszkolnego ogródka by tam założyć swoje uprawy :) Podczas tych działań dzieci utrwalały nazwy warzyw i kwiatów oraz narzędzi niezbędnych do pracy w ogrodzie. Misie miały możliwość współdziałania wraz z paniami podczas zakładania hodowli dzięki czemu zachowywały odpowiednią kolejność podejmowanych działań. Zajęcie to miało na celu uświadomienie przedszkolakom konieczności prowadzenia ogródków przydomowych oraz korzyści z tym powiązanych.

Misie już nie mogą się doczekać momentu kiedy zaczną kosztować swoje zbiory :)

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D