" Dzieciństwo bez próchnicy ! "

Wędrując po "Świecie Bajek", zajączek Pampiś dotarł także do naszej grupy aby opowiedzieć nam o tym jak ważna jest odpowiednia higiena jamy ustnej. Pszczółki z radością powitały zajączka i z ogromną uwagą wysłuchały wiadomości  dotyczących  prawidłowego czyszczenia zębów. Dzieci dowiedziały się, że aby proces czyszczenia zębów przebiegał prawidłowo należy trzymać się odpowiedniego sposobu szczotkowania zębów, oraz zachować odpowiednią dawkę czasową podczas wykonywania tej czynności. Po obejrzeniu filmu edukacyjnego na temat zapobiegania próchnicy ząbków oraz wykonaniu tematycznych kart pracy, Pszczoły zaprezentowały nabyte wiadomości w praktyce. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał upominek w postaci szczoteczki i pasty do zębów oraz materiały dla rodziców.

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach