Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki!

Na zakończenie utrwalania wiadomości z minionych dwóch tygodni dotyczących między innymi: zdrowego odżywiania, dbania o własne zdrowie, zapoznawania się z owocami i warzywami krajowymi oraz zagranicznymi, pomogła nam zaproszona na zajęcia pani Maja. Zabrała ona ze sobą do naszej sali wyciskarkę, i zademonstrowała co można wyczarować z przyniesionych przez dzieci produktów.
Słuchajcie, jak ten sok smakował! Dzieci zachwalały co niemiara! Oczywiście Panie pamiętały, ale również dzieci! że mamy w grupie osoby uczulone na niektóre produkty, dlatego w pierwszej kolejności uzyskaliśmy napój dla nich.
Teraz po takich zajęciach, gdzie każdy miał odrobinę swojego wkładu w produkcje soku, mamy nadzieję że każdy podwieczorkowy owocowo - warzywny posiłek będzie znikał z kubeczków tak jak ten dziś :)

PS. Chciałam bardzo serdecznie podziękować rodzicom za spełnianie naszych próśb związanych z przynoszeniem pomocy do zajęć. To właśnie dzięki Wam możemy w niecodzienny sposób przekazywać dzieciom wiedzę z realizowanych tematów.

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach