czwartek, 6 października 2016

Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki!

Na zakończenie utrwalania wiadomości z minionych dwóch tygodni dotyczących między innymi: zdrowego odżywiania, dbania o własne zdrowie, zapoznawania się z owocami i warzywami krajowymi oraz zagranicznymi, pomogła nam zaproszona na zajęcia pani Maja. Zabrała ona ze sobą do naszej sali wyciskarkę, i zademonstrowała co można wyczarować z przyniesionych przez dzieci produktów.
Słuchajcie, jak ten sok smakował! Dzieci zachwalały co niemiara! Oczywiście Panie pamiętały, ale również dzieci! że mamy w grupie osoby uczulone na niektóre produkty, dlatego w pierwszej kolejności uzyskaliśmy napój dla nich.
Teraz po takich zajęciach, gdzie każdy miał odrobinę swojego wkładu w produkcje soku, mamy nadzieję że każdy podwieczorkowy owocowo - warzywny posiłek będzie znikał z kubeczków tak jak ten dziś :)

PS. Chciałam bardzo serdecznie podziękować rodzicom za spełnianie naszych próśb związanych z przynoszeniem pomocy do zajęć. To właśnie dzięki Wam możemy w niecodzienny sposób przekazywać dzieciom wiedzę z realizowanych tematów.