Świąteczne spotkanie z rodzicami w Smerfach

Przedświąteczny czas jest piękny, przepełniony radością, ciepłem i rodzinną atmosferą! Z tego względu postanowiliśmy zaprosić do przedszkola rodziców. Spotkanie było podzielone na dwie części. Najpierw rodzice oraz pani dyrektor mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach otwartych o tematyce świątecznej z zakresu edukacji plastycznej i matematycznej. Podczas tego zajęcia rodzice współdziałali ze swoimi pociechami tworząc bombkę na naszą " smerfną choinkę". Drodzy rodzice - niezmiernie miło było obserwować jak podejmujecie działania wraz z dziećmi ! :)
Następnie odbył się krótki występ o tematyce świątecznej. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Po występie Pani dyrektor podziękowała wszystkim za udział w spotkaniu, złożyła życzenia świąteczne i zaprosiła na poczęstunek!
Było to bardzo wzruszające spotkanie ! Kochani rodzice z całego serca dziękujemy Wam za przybycie, współpracę i za tak piękną niespodziankę, którą nam zrobiliście ! Cały czas towarzyszy nam ogromne wzruszenie ! Uśmiechy na twarzach waszych dzieci oraz wasze wsparcie dodają nam skrzydeł :) DZIĘKUJEMY :)

Jadłospis 31.05.-04.06.2021 r.

31.05-04.06.2021 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   twaro ż kiem i szczypiorkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa ogórkowa,   makaron w sosie bolo ń skim, sok owocowy Podwieczorek:   Budy ń malinowy (alergeny: seler, gluten, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Kakao, herbata z cytryn ą , bułka pszenna i grahamka z pasztetem drobiowo-pomidorowym i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Karkówka w sosie własnym, pyzy, surówka z marchewki i jabłka z jogurtem naturalnym, sok owocowy Podwieczorek: Lody z okazji „Dnia Dziecka”   (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam) Ś roda: I ś niadanie: Herbata rumiankowa, pełnoziarniste płatki zbo ż owe z owocami i mlekiem, bułka mleczna masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym   II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad:   Kotlet mielony, ziemniaki puree, buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek:   Galaretka pomara ń czowa

Dzień Dziecka