Świąteczne spotkanie z rodzicami w Smerfach

Przedświąteczny czas jest piękny, przepełniony radością, ciepłem i rodzinną atmosferą! Z tego względu postanowiliśmy zaprosić do przedszkola rodziców. Spotkanie było podzielone na dwie części. Najpierw rodzice oraz pani dyrektor mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach otwartych o tematyce świątecznej z zakresu edukacji plastycznej i matematycznej. Podczas tego zajęcia rodzice współdziałali ze swoimi pociechami tworząc bombkę na naszą " smerfną choinkę". Drodzy rodzice - niezmiernie miło było obserwować jak podejmujecie działania wraz z dziećmi ! :)
Następnie odbył się krótki występ o tematyce świątecznej. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Po występie Pani dyrektor podziękowała wszystkim za udział w spotkaniu, złożyła życzenia świąteczne i zaprosiła na poczęstunek!
Było to bardzo wzruszające spotkanie ! Kochani rodzice z całego serca dziękujemy Wam za przybycie, współpracę i za tak piękną niespodziankę, którą nam zrobiliście ! Cały czas towarzyszy nam ogromne wzruszenie ! Uśmiechy na twarzach waszych dzieci oraz wasze wsparcie dodają nam skrzydeł :) DZIĘKUJEMY :)

Balik karnawałowy w grupie Misiów i Krasnali

Jadłospis 11-15.02.2019 r.

11-15.02.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie: Herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, serem żółtym i pomidorem II śniadanie: Jabłko, woda