Świąteczne spotkanie z rodzicami w Smerfach

Przedświąteczny czas jest piękny, przepełniony radością, ciepłem i rodzinną atmosferą! Z tego względu postanowiliśmy zaprosić do przedszkola rodziców. Spotkanie było podzielone na dwie części. Najpierw rodzice oraz pani dyrektor mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach otwartych o tematyce świątecznej z zakresu edukacji plastycznej i matematycznej. Podczas tego zajęcia rodzice współdziałali ze swoimi pociechami tworząc bombkę na naszą " smerfną choinkę". Drodzy rodzice - niezmiernie miło było obserwować jak podejmujecie działania wraz z dziećmi ! :)
Następnie odbył się krótki występ o tematyce świątecznej. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Po występie Pani dyrektor podziękowała wszystkim za udział w spotkaniu, złożyła życzenia świąteczne i zaprosiła na poczęstunek!
Było to bardzo wzruszające spotkanie ! Kochani rodzice z całego serca dziękujemy Wam za przybycie, współpracę i za tak piękną niespodziankę, którą nam zrobiliście ! Cały czas towarzyszy nam ogromne wzruszenie ! Uśmiechy na twarzach waszych dzieci oraz wasze wsparcie dodają nam skrzydeł :) DZIĘKUJEMY :)

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie