Świąteczne spotkanie z rodzicami w Smerfach

Przedświąteczny czas jest piękny, przepełniony radością, ciepłem i rodzinną atmosferą! Z tego względu postanowiliśmy zaprosić do przedszkola rodziców. Spotkanie było podzielone na dwie części. Najpierw rodzice oraz pani dyrektor mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach otwartych o tematyce świątecznej z zakresu edukacji plastycznej i matematycznej. Podczas tego zajęcia rodzice współdziałali ze swoimi pociechami tworząc bombkę na naszą " smerfną choinkę". Drodzy rodzice - niezmiernie miło było obserwować jak podejmujecie działania wraz z dziećmi ! :)
Następnie odbył się krótki występ o tematyce świątecznej. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Po występie Pani dyrektor podziękowała wszystkim za udział w spotkaniu, złożyła życzenia świąteczne i zaprosiła na poczęstunek!
Było to bardzo wzruszające spotkanie ! Kochani rodzice z całego serca dziękujemy Wam za przybycie, współpracę i za tak piękną niespodziankę, którą nam zrobiliście ! Cały czas towarzyszy nam ogromne wzruszenie ! Uśmiechy na twarzach waszych dzieci oraz wasze wsparcie dodają nam skrzydeł :) DZIĘKUJEMY :)

WYCIECZKA KOŚCIAN NENUFAR

Jadłospis 06-10.05.2019 r.

06-10.05.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie:  Herbata z cytryną, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem  i rzodkiewkowym twarożkiem II śniadanie: jabłko, woda Obiad : Zupa ogórkowa, racuchy drożdżowe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek: Pieczywo wasa z gotowanym brokułem, herbatka ziołowa (alergeny:  seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I śniadanie: Herbata koperkowa, musli owocowe z mlekiem, bułka mleczna z dżemem niskosłodzonym truskawkowym  II śniadanie : Banan, woda Obiad: Zupa kalafiorowa z kaszką kukurydzianą,  kotlet schabowy, ziemniaki puree, kapusta zasmażana, sok  owocowy Podwieczorek: Sok ze świeżo wyciskanych owoców, wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: KAKAO, herbata miętowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,  sałatą