BALIK MISIÓW I KRASNALI

W karnawale, w karnawale
przystrojone wszystkie sale.
Dookoła przebierańcy,
każdy skacze, każdy tańczy.

21 lutego na balu karnawałowym bawiły się Misie i Krasnale. Na sali zrobiło się kolorowo od przepięknych strojów. Dzieci mogły spełnić swoje marzenia, wcielając się w ulubione postacie z bajek i nie tylko. Nie zabrakło wróżek, księżniczek, policjantów, kowbojów i wielu innych znanych bohaterów. Każdy miał możliwość zaprezentowania się i został uwieczniony na sesji fotograficznej.
Muzyka porwała wszystkich do tańca. Przywiodła na salę balową nawet panie kucharki, które zagrały nam na pokrywkach.  Na dzieci czekały też konkursy, zabawy sprawnościowe (taniec na gazecie, taniec z balonem, przechodzenie pod miotłą) oraz słodki poczęstunek. Czas minął szybko i radośnie, jak to zwykle na balu bywa. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie balowych strojów.

Odlotowe czarownice

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Pasowanie na przedszkolaka