BALIK MISIÓW I KRASNALI

W karnawale, w karnawale
przystrojone wszystkie sale.
Dookoła przebierańcy,
każdy skacze, każdy tańczy.

21 lutego na balu karnawałowym bawiły się Misie i Krasnale. Na sali zrobiło się kolorowo od przepięknych strojów. Dzieci mogły spełnić swoje marzenia, wcielając się w ulubione postacie z bajek i nie tylko. Nie zabrakło wróżek, księżniczek, policjantów, kowbojów i wielu innych znanych bohaterów. Każdy miał możliwość zaprezentowania się i został uwieczniony na sesji fotograficznej.
Muzyka porwała wszystkich do tańca. Przywiodła na salę balową nawet panie kucharki, które zagrały nam na pokrywkach.  Na dzieci czekały też konkursy, zabawy sprawnościowe (taniec na gazecie, taniec z balonem, przechodzenie pod miotłą) oraz słodki poczęstunek. Czas minął szybko i radośnie, jak to zwykle na balu bywa. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie balowych strojów.

Odlotowe czarownice

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D