BALIK MISIÓW I KRASNALI

W karnawale, w karnawale
przystrojone wszystkie sale.
Dookoła przebierańcy,
każdy skacze, każdy tańczy.

21 lutego na balu karnawałowym bawiły się Misie i Krasnale. Na sali zrobiło się kolorowo od przepięknych strojów. Dzieci mogły spełnić swoje marzenia, wcielając się w ulubione postacie z bajek i nie tylko. Nie zabrakło wróżek, księżniczek, policjantów, kowbojów i wielu innych znanych bohaterów. Każdy miał możliwość zaprezentowania się i został uwieczniony na sesji fotograficznej.
Muzyka porwała wszystkich do tańca. Przywiodła na salę balową nawet panie kucharki, które zagrały nam na pokrywkach.  Na dzieci czekały też konkursy, zabawy sprawnościowe (taniec na gazecie, taniec z balonem, przechodzenie pod miotłą) oraz słodki poczęstunek. Czas minął szybko i radośnie, jak to zwykle na balu bywa. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie balowych strojów.

Odlotowe czarownice

Jadłospis 27.09-01.10.2021 r.

27.09-01.10.2021 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata mi ę towa , chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   serem ż ółtym i ogórkiem zielonym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Barszcz czerwony z ziemniakami, nal e ś niki z jabłkiem i cukrem trzcinowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Pieczywo wasa z past ą z brokułu gotowanego, herbatka (alergeny: seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Kakao, herbata z cytryn ą , bułka pszenna i grahamka z pieczeni ą rzymsk ą   i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa porowo-ziemniaczana, spaghetti z klopsikami w sosie pomidorowym, sok owocowy   Podwieczorek: Galaretka owocowa (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam) Ś roda: I ś niadanie: Herbata rumiankowa, kaszka kukurydziana na mleku, bułka mleczna   z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym   II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad:   Karkówka w sosie własnym, pyzy, surówka z białej kapusty z marchewk ą

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.