" Film animowany, to nie bajka?"

W tym tygodniu nasze przedszkolaki otrzymały sporą dawkę informacji na temat tego jak powstaje film animowany. Prezentacja pana Dawida Szafrańskiego, kuratora Galerii Sztuki Współczesnej MAGIEL, ukazała dzieciom, że proces tworzenia tego typu filmów jest bardzo złożony. Pan Dawid opowiedział dzieciom o tym procesie a następnie zaprosił ich do stworzenia filmu animowanego z ich udziałem. Efekt tej pracy był rewelacyjny. Było to bardzo ciekawe doświadczenie dla przedszkolaków, które wywarło na nich ogromne wrażenie , dało im wiele radości i satysfakcji. Dziękujemy panu Dawidowi za czas, cierpliwość oraz zaangażowanie, które wkłada w pracę z naszymi przedszkolakami. :)

Co to był za bal!

Dzisiaj odbył się długo wyczekiwany balik karnawałowy, w którym wzięły udział dzieci z grup: Krasnale oraz Misie.  Wspólnym zabawom oraz tańcom nie było końca 😊  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów dla dzieci 😊

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie