Odwiedziny w zerówce

Odwiedziny w zerówce !

O tym, że czas pędzi nieubłaganie a nasze przedszkolaki rosną " jak na drożdżach" doskonale  wiemy. I choć to  bardzo trudne ale musimy w to uwierzyć, że   juz niebawem nasze starszaki wyfruną z naszego przedszkola i rozpoczną naukę w zerówce. Korzystając zatem z zaproszenia pani Marzeny Biskup oraz pani Marii Andrzejewskiej - pań pracujących w oddziałach "0" w Zespole Szkół im. Polskich Noblistów w Wielichowie, odwiedziliśmy zerówkowe mury :). Pani Marzena, pani Maria oraz pani Kasia oprowadziły nasze przedszkolaki po zerówce, pokazały najważniejsze pomieszczenia oraz wyjaśniły jak wygląda porządek dnia w oddziale zerówkowym. Po tym wszystkim zaprosiły dzieci do wspólnej zabawy. Wraz ze starszymi kolegami, nasze Smerfy mogły bawić się i oswajać z nowym otoczeniem.  Dzieci z zerówki oraz ich panie przygotowały także dla naszych przedszkolaków słodką niespodziankę. Wszystkie te doświadczenia, których doświadczyły dziś nasi milusińscy z pewnością ułatwią im przekroczenie progu zerówki już we wrześniu :)  Z całego serca dziękujemy pani Marzenie, pani Marii oraz pani Kasi za tak wspaniałą gościnę ! Nasze  przedszkolaki są pełne pozytywnych wrażeń :) I choć stwierdzili, że będą bardzo tęsknić za przedszkolem to jednak są pełni nadziei i z niecierpliwością czekają na wrzesień.

Święto Rodziny u Krasnoludków

Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024