Odwiedziny w zerówce

Odwiedziny w zerówce !

O tym, że czas pędzi nieubłaganie a nasze przedszkolaki rosną " jak na drożdżach" doskonale  wiemy. I choć to  bardzo trudne ale musimy w to uwierzyć, że   juz niebawem nasze starszaki wyfruną z naszego przedszkola i rozpoczną naukę w zerówce. Korzystając zatem z zaproszenia pani Marzeny Biskup oraz pani Marii Andrzejewskiej - pań pracujących w oddziałach "0" w Zespole Szkół im. Polskich Noblistów w Wielichowie, odwiedziliśmy zerówkowe mury :). Pani Marzena, pani Maria oraz pani Kasia oprowadziły nasze przedszkolaki po zerówce, pokazały najważniejsze pomieszczenia oraz wyjaśniły jak wygląda porządek dnia w oddziale zerówkowym. Po tym wszystkim zaprosiły dzieci do wspólnej zabawy. Wraz ze starszymi kolegami, nasze Smerfy mogły bawić się i oswajać z nowym otoczeniem.  Dzieci z zerówki oraz ich panie przygotowały także dla naszych przedszkolaków słodką niespodziankę. Wszystkie te doświadczenia, których doświadczyły dziś nasi milusińscy z pewnością ułatwią im przekroczenie progu zerówki już we wrześniu :)  Z całego serca dziękujemy pani Marzenie, pani Marii oraz pani Kasi za tak wspaniałą gościnę ! Nasze  przedszkolaki są pełne pozytywnych wrażeń :) I choć stwierdzili, że będą bardzo tęsknić za przedszkolem to jednak są pełni nadziei i z niecierpliwością czekają na wrzesień.

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D