Odwiedziny w zerówce

Odwiedziny w zerówce !

O tym, że czas pędzi nieubłaganie a nasze przedszkolaki rosną " jak na drożdżach" doskonale  wiemy. I choć to  bardzo trudne ale musimy w to uwierzyć, że   juz niebawem nasze starszaki wyfruną z naszego przedszkola i rozpoczną naukę w zerówce. Korzystając zatem z zaproszenia pani Marzeny Biskup oraz pani Marii Andrzejewskiej - pań pracujących w oddziałach "0" w Zespole Szkół im. Polskich Noblistów w Wielichowie, odwiedziliśmy zerówkowe mury :). Pani Marzena, pani Maria oraz pani Kasia oprowadziły nasze przedszkolaki po zerówce, pokazały najważniejsze pomieszczenia oraz wyjaśniły jak wygląda porządek dnia w oddziale zerówkowym. Po tym wszystkim zaprosiły dzieci do wspólnej zabawy. Wraz ze starszymi kolegami, nasze Smerfy mogły bawić się i oswajać z nowym otoczeniem.  Dzieci z zerówki oraz ich panie przygotowały także dla naszych przedszkolaków słodką niespodziankę. Wszystkie te doświadczenia, których doświadczyły dziś nasi milusińscy z pewnością ułatwią im przekroczenie progu zerówki już we wrześniu :)  Z całego serca dziękujemy pani Marzenie, pani Marii oraz pani Kasi za tak wspaniałą gościnę ! Nasze  przedszkolaki są pełne pozytywnych wrażeń :) I choć stwierdzili, że będą bardzo tęsknić za przedszkolem to jednak są pełni nadziei i z niecierpliwością czekają na wrzesień.

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Pasowanie na przedszkolaka