Odwiedziny w zerówce

Odwiedziny w zerówce !

O tym, że czas pędzi nieubłaganie a nasze przedszkolaki rosną " jak na drożdżach" doskonale  wiemy. I choć to  bardzo trudne ale musimy w to uwierzyć, że   juz niebawem nasze starszaki wyfruną z naszego przedszkola i rozpoczną naukę w zerówce. Korzystając zatem z zaproszenia pani Marzeny Biskup oraz pani Marii Andrzejewskiej - pań pracujących w oddziałach "0" w Zespole Szkół im. Polskich Noblistów w Wielichowie, odwiedziliśmy zerówkowe mury :). Pani Marzena, pani Maria oraz pani Kasia oprowadziły nasze przedszkolaki po zerówce, pokazały najważniejsze pomieszczenia oraz wyjaśniły jak wygląda porządek dnia w oddziale zerówkowym. Po tym wszystkim zaprosiły dzieci do wspólnej zabawy. Wraz ze starszymi kolegami, nasze Smerfy mogły bawić się i oswajać z nowym otoczeniem.  Dzieci z zerówki oraz ich panie przygotowały także dla naszych przedszkolaków słodką niespodziankę. Wszystkie te doświadczenia, których doświadczyły dziś nasi milusińscy z pewnością ułatwią im przekroczenie progu zerówki już we wrześniu :)  Z całego serca dziękujemy pani Marzenie, pani Marii oraz pani Kasi za tak wspaniałą gościnę ! Nasze  przedszkolaki są pełne pozytywnych wrażeń :) I choć stwierdzili, że będą bardzo tęsknić za przedszkolem to jednak są pełni nadziei i z niecierpliwością czekają na wrzesień.

WYCIECZKA KOŚCIAN NENUFAR

Jadłospis 06-10.05.2019 r.

06-10.05.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie:  Herbata z cytryną, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem  i rzodkiewkowym twarożkiem II śniadanie: jabłko, woda Obiad : Zupa ogórkowa, racuchy drożdżowe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek: Pieczywo wasa z gotowanym brokułem, herbatka ziołowa (alergeny:  seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I śniadanie: Herbata koperkowa, musli owocowe z mlekiem, bułka mleczna z dżemem niskosłodzonym truskawkowym  II śniadanie : Banan, woda Obiad: Zupa kalafiorowa z kaszką kukurydzianą,  kotlet schabowy, ziemniaki puree, kapusta zasmażana, sok  owocowy Podwieczorek: Sok ze świeżo wyciskanych owoców, wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: KAKAO, herbata miętowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,  sałatą

Łączna liczba wyświetleń