Odwiedziny w zerówce

Odwiedziny w zerówce !

O tym, że czas pędzi nieubłaganie a nasze przedszkolaki rosną " jak na drożdżach" doskonale  wiemy. I choć to  bardzo trudne ale musimy w to uwierzyć, że   juz niebawem nasze starszaki wyfruną z naszego przedszkola i rozpoczną naukę w zerówce. Korzystając zatem z zaproszenia pani Marzeny Biskup oraz pani Marii Andrzejewskiej - pań pracujących w oddziałach "0" w Zespole Szkół im. Polskich Noblistów w Wielichowie, odwiedziliśmy zerówkowe mury :). Pani Marzena, pani Maria oraz pani Kasia oprowadziły nasze przedszkolaki po zerówce, pokazały najważniejsze pomieszczenia oraz wyjaśniły jak wygląda porządek dnia w oddziale zerówkowym. Po tym wszystkim zaprosiły dzieci do wspólnej zabawy. Wraz ze starszymi kolegami, nasze Smerfy mogły bawić się i oswajać z nowym otoczeniem.  Dzieci z zerówki oraz ich panie przygotowały także dla naszych przedszkolaków słodką niespodziankę. Wszystkie te doświadczenia, których doświadczyły dziś nasi milusińscy z pewnością ułatwią im przekroczenie progu zerówki już we wrześniu :)  Z całego serca dziękujemy pani Marzenie, pani Marii oraz pani Kasi za tak wspaniałą gościnę ! Nasze  przedszkolaki są pełne pozytywnych wrażeń :) I choć stwierdzili, że będą bardzo tęsknić za przedszkolem to jednak są pełni nadziei i z niecierpliwością czekają na wrzesień.

Jadłospis 27.09-01.10.2021 r.

27.09-01.10.2021 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata mi ę towa , chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   serem ż ółtym i ogórkiem zielonym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Barszcz czerwony z ziemniakami, nal e ś niki z jabłkiem i cukrem trzcinowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Pieczywo wasa z past ą z brokułu gotowanego, herbatka (alergeny: seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Kakao, herbata z cytryn ą , bułka pszenna i grahamka z pieczeni ą rzymsk ą   i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa porowo-ziemniaczana, spaghetti z klopsikami w sosie pomidorowym, sok owocowy   Podwieczorek: Galaretka owocowa (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam) Ś roda: I ś niadanie: Herbata rumiankowa, kaszka kukurydziana na mleku, bułka mleczna   z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym   II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad:   Karkówka w sosie własnym, pyzy, surówka z białej kapusty z marchewk ą

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.