Z wizytą w szkolnych murach.

W ubiegłym tygodniu grupa Pszczółek odwiedziła oddział zerówkowy w Zespole Szkół im. Polskich Noblistów w Wielichowie. Celem wizyty było poznanie tego, co czeka nasze przedszkolaki po wakacjach i oswojenie się z tym nieznanym światem. Okazało się, że w szkolnych murach jest wspaniale i dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały sale, korytarze i słuchały tego, o czym opowiadały Panie. Zaskoczeniem dla dzieci był ogrom zabawek, które się tam znajdowały. Teraz już wiedzą, że zerówka to nie tylko nauka ale także zabawa! Dzięki temu doświadczeniu nasze Pszczółki przekonały się, że w szkolnych murach czeka na nie wspaniała przygoda.
Pięknie dziękujemy wszystkim miłym Paniom, które nas tak serdecznie przyjęły, a w szczególności Pani Marzenie Biskup za zaproszenie, uśmiech i duże zaangażowanie w to spotkanie.

WYCIECZKA KOŚCIAN NENUFAR

Jadłospis 06-10.05.2019 r.

06-10.05.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie:  Herbata z cytryną, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem  i rzodkiewkowym twarożkiem II śniadanie: jabłko, woda Obiad : Zupa ogórkowa, racuchy drożdżowe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek: Pieczywo wasa z gotowanym brokułem, herbatka ziołowa (alergeny:  seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I śniadanie: Herbata koperkowa, musli owocowe z mlekiem, bułka mleczna z dżemem niskosłodzonym truskawkowym  II śniadanie : Banan, woda Obiad: Zupa kalafiorowa z kaszką kukurydzianą,  kotlet schabowy, ziemniaki puree, kapusta zasmażana, sok  owocowy Podwieczorek: Sok ze świeżo wyciskanych owoców, wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: KAKAO, herbata miętowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,  sałatą

Łączna liczba wyświetleń