Barwy Wielkanocy

02.04.2017r. z wielką radością wzięliśmy udział w festynie wielkanocnym  pt.: " Barwy Wielkanocy", zorganizowanym przez panią burmistrz Honoratę Kozłowską. Podczas tej uroczystości dzieci z naszego przedszkola w bardzo kolorowej scenerii miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych śpiewając piosenki o tematyce wielkanocnej. W pięknych strojach galowych i  krakowskich dzieci zaprezentowały się uroczo! Udział w tym wydarzeniu przybliżył dzieciom wszelkie tradycje związane z tymi świętami. Ponadto w trakcie przebiegu uroczystości ogłoszono wyniki konkursu plastycznego pt.: " Wielkanoc w oczach dziecka". W konkursie tym brały udział wszystkie grupy przedszkolne z terenu naszej gminy. Z wielką dumą informujemy, że w kategorii wiekowej 3 i 4-latków I miejsce zajęły dzieci z grupy Misie, a III miejsce zdobyła grupa Krasnali. W drugiej kategorii wiekowej 5 i 6-latków I miejsce zdobyły Smerfy :) Barwo Przedszkolaki!

Serdecznie dziękujemy rodzicom za poświęcony niedzielny czas i przybycie na nasz występ :)

WYCIECZKA KOŚCIAN NENUFAR

Jadłospis 06-10.05.2019 r.

06-10.05.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie:  Herbata z cytryną, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem  i rzodkiewkowym twarożkiem II śniadanie: jabłko, woda Obiad : Zupa ogórkowa, racuchy drożdżowe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek: Pieczywo wasa z gotowanym brokułem, herbatka ziołowa (alergeny:  seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I śniadanie: Herbata koperkowa, musli owocowe z mlekiem, bułka mleczna z dżemem niskosłodzonym truskawkowym  II śniadanie : Banan, woda Obiad: Zupa kalafiorowa z kaszką kukurydzianą,  kotlet schabowy, ziemniaki puree, kapusta zasmażana, sok  owocowy Podwieczorek: Sok ze świeżo wyciskanych owoców, wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: KAKAO, herbata miętowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,  sałatą