Barwy Wielkanocy

02.04.2017r. z wielką radością wzięliśmy udział w festynie wielkanocnym  pt.: " Barwy Wielkanocy", zorganizowanym przez panią burmistrz Honoratę Kozłowską. Podczas tej uroczystości dzieci z naszego przedszkola w bardzo kolorowej scenerii miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych śpiewając piosenki o tematyce wielkanocnej. W pięknych strojach galowych i  krakowskich dzieci zaprezentowały się uroczo! Udział w tym wydarzeniu przybliżył dzieciom wszelkie tradycje związane z tymi świętami. Ponadto w trakcie przebiegu uroczystości ogłoszono wyniki konkursu plastycznego pt.: " Wielkanoc w oczach dziecka". W konkursie tym brały udział wszystkie grupy przedszkolne z terenu naszej gminy. Z wielką dumą informujemy, że w kategorii wiekowej 3 i 4-latków I miejsce zajęły dzieci z grupy Misie, a III miejsce zdobyła grupa Krasnali. W drugiej kategorii wiekowej 5 i 6-latków I miejsce zdobyły Smerfy :) Barwo Przedszkolaki!

Serdecznie dziękujemy rodzicom za poświęcony niedzielny czas i przybycie na nasz występ :)

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D