poniedziałek, 3 kwietnia 2017

Barwy Wielkanocy

02.04.2017r. z wielką radością wzięliśmy udział w festynie wielkanocnym  pt.: " Barwy Wielkanocy", zorganizowanym przez panią burmistrz Honoratę Kozłowską. Podczas tej uroczystości dzieci z naszego przedszkola w bardzo kolorowej scenerii miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych śpiewając piosenki o tematyce wielkanocnej. W pięknych strojach galowych i  krakowskich dzieci zaprezentowały się uroczo! Udział w tym wydarzeniu przybliżył dzieciom wszelkie tradycje związane z tymi świętami. Ponadto w trakcie przebiegu uroczystości ogłoszono wyniki konkursu plastycznego pt.: " Wielkanoc w oczach dziecka". W konkursie tym brały udział wszystkie grupy przedszkolne z terenu naszej gminy. Z wielką dumą informujemy, że w kategorii wiekowej 3 i 4-latków I miejsce zajęły dzieci z grupy Misie, a III miejsce zdobyła grupa Krasnali. W drugiej kategorii wiekowej 5 i 6-latków I miejsce zdobyły Smerfy :) Barwo Przedszkolaki!

Serdecznie dziękujemy rodzicom za poświęcony niedzielny czas i przybycie na nasz występ :)