Barwy Wielkanocy

02.04.2017r. z wielką radością wzięliśmy udział w festynie wielkanocnym  pt.: " Barwy Wielkanocy", zorganizowanym przez panią burmistrz Honoratę Kozłowską. Podczas tej uroczystości dzieci z naszego przedszkola w bardzo kolorowej scenerii miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych śpiewając piosenki o tematyce wielkanocnej. W pięknych strojach galowych i  krakowskich dzieci zaprezentowały się uroczo! Udział w tym wydarzeniu przybliżył dzieciom wszelkie tradycje związane z tymi świętami. Ponadto w trakcie przebiegu uroczystości ogłoszono wyniki konkursu plastycznego pt.: " Wielkanoc w oczach dziecka". W konkursie tym brały udział wszystkie grupy przedszkolne z terenu naszej gminy. Z wielką dumą informujemy, że w kategorii wiekowej 3 i 4-latków I miejsce zajęły dzieci z grupy Misie, a III miejsce zdobyła grupa Krasnali. W drugiej kategorii wiekowej 5 i 6-latków I miejsce zdobyły Smerfy :) Barwo Przedszkolaki!

Serdecznie dziękujemy rodzicom za poświęcony niedzielny czas i przybycie na nasz występ :)

Jadłospis 27.09-01.10.2021 r.

27.09-01.10.2021 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata mi ę towa , chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   serem ż ółtym i ogórkiem zielonym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Barszcz czerwony z ziemniakami, nal e ś niki z jabłkiem i cukrem trzcinowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Pieczywo wasa z past ą z brokułu gotowanego, herbatka (alergeny: seler, gluten, jaja, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Kakao, herbata z cytryn ą , bułka pszenna i grahamka z pieczeni ą rzymsk ą   i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa porowo-ziemniaczana, spaghetti z klopsikami w sosie pomidorowym, sok owocowy   Podwieczorek: Galaretka owocowa (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam) Ś roda: I ś niadanie: Herbata rumiankowa, kaszka kukurydziana na mleku, bułka mleczna   z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym   II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad:   Karkówka w sosie własnym, pyzy, surówka z białej kapusty z marchewk ą

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.