Barwy Wielkanocy

02.04.2017r. z wielką radością wzięliśmy udział w festynie wielkanocnym  pt.: " Barwy Wielkanocy", zorganizowanym przez panią burmistrz Honoratę Kozłowską. Podczas tej uroczystości dzieci z naszego przedszkola w bardzo kolorowej scenerii miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych śpiewając piosenki o tematyce wielkanocnej. W pięknych strojach galowych i  krakowskich dzieci zaprezentowały się uroczo! Udział w tym wydarzeniu przybliżył dzieciom wszelkie tradycje związane z tymi świętami. Ponadto w trakcie przebiegu uroczystości ogłoszono wyniki konkursu plastycznego pt.: " Wielkanoc w oczach dziecka". W konkursie tym brały udział wszystkie grupy przedszkolne z terenu naszej gminy. Z wielką dumą informujemy, że w kategorii wiekowej 3 i 4-latków I miejsce zajęły dzieci z grupy Misie, a III miejsce zdobyła grupa Krasnali. W drugiej kategorii wiekowej 5 i 6-latków I miejsce zdobyły Smerfy :) Barwo Przedszkolaki!

Serdecznie dziękujemy rodzicom za poświęcony niedzielny czas i przybycie na nasz występ :)

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Pasowanie na przedszkolaka