WIELKANOC W NASZYM PRZEDSZKOLU

Dzisiejszego poranka w naszym przedszkolu zapanowała świąteczna atmosfera.
 Jak co roku  w „Świecie Bajek” odbyło  się Śniadanie Wielkanocne.
Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście, którzy zasiedli do stołu zastawionym wielkanocnymi potrawami, przyrządzonymi przez panie kucharki.
Na tę szczególną uroczystość przedszkolaki  przygotowały występ artystyczny,
który został nagrodzony gromkimi brawami. Śniadanko przebiegało w miłej i ciepłej atmosferze.
Celem spotkania było wprowadzenie wszystkich zaproszonych gości,
dzieci oraz pracowników przedszkola w nastrój Świąt Wielkanocnych.
Po śniadanku wielu atrakcji dostarczył również Wielkanocny Zajączek,
który przygotował dla każdego przedszkolaka miłą niespodziankę.

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).