Przejdź do głównej zawartości

W BIBLIOTECE

Dzisiaj Krasnale odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Wielichowie. Zapoznały się z pracą pani bibliotekarki i zasadami korzystania z książek. Wspólnie wybrały bajeczki do posłuchania: " Piękna i Bestia", "Chory kotek". Z zaciekawieniem obejrzały też wystawę dzieł ks. Romana Nowaka pt. "Obrazy igłą malowane".

OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych. 

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki.