Przejdź do głównej zawartości

Podziękowanie
DRODZY RODZICE, KOCHANE DZIECI!

CHCIELIBYŚMY SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ
ZA WSPANIAŁĄ NIESPODZIANKĘ, KTÓRĄ SPRAWILIŚCIE NAM
W DNIU NASZEGO ŚLUBU.
BYŁ TO DZIEŃ PEŁEN EMOCJI, A WY DOSTARCZYLIŚCIE ICH PONAD WSZYSTKO!!!

DZIĘKUJEMY !!!

PAULINA I DAREK


OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA