Przejdź do głównej zawartości

Dzień Edukacji Narodowej


Serdecznie Dziękujemy kochanym Dzieciom oraz Rodzicom za piękne życzenia oraz kwiaty, które dziś zostały nam wręczone przez dzieci i reprezentację Rady Rodziców. Szanowni Państwo, codzienny uśmiech oraz zadowolenie Waszych Dzieci są dla nas największą nagrodą. za wszystko jesteśmy bardzo wdzięczni! dziękujemy!!
OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki. 

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.