Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

6 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

W tym dniu każdy przedszkolak mógł przebrać się za ulubioną postać z bajki lub przynieść rekwizyt lub książeczkę z nią związaną.
Uroczyste obchody dotyczyły postaci z bajek tych znanych jak również i tych znanych mniej.
Zajęcia w tym dniu były iście bajkowe, gdyż przybyła do nas Wróżka w Krainy Bajek z prośbą o pomoc. Zły czarownik rzucił czar i pomieszał wszystkie bajki. Zadaniem przedszkolaków było spełnić wszystkie żądania czarownika, by zły czas prysł.
Trzeba przyznać, że poszło im rewelacyjnie i w końcu można było  świętować w najlepsze przy dźwiękach wesołej muzyki!

Do tego wszystkiego  małymi kroczkami do naszej pszczółkowej grupy zagląda również
 inna wróżka....mianowicie Wróżka Zębuszka...ale to już inna historia :)

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA