Ubieramy Choinkę

" znowu nowe Święta idą....! " - zdanie to chyba nie budzi niczyjej wątpliwości :)  Wiadomo też, że przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia cieszą wszystkich - starszych i młodszych członków naszej społeczności. Aby owa świąteczna atmosfera i radość trwały jak najdłużej postanowiliśmy już dziś przystroić naszą piękną przedszkolną choinkę! Zaangażowanie dzieci było ogromne ! :) :)  prawda, że wyszło nam pięknie??

Ale to już było...

Dnia 23 czerwca 2021 roku grupa Smerfy świętowała Zakończenie Przedszkola.  Dzieci odświętnie ubrane zjawiły się wraz z rodzicami w przedszkolu.  Program artystyczny przygotowany przez absolwentów wypadł  wspaniale zebrani goście nie mogli powstrzymać się od łez i śmiechu.  Wręczenie dyplomów było wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Po zakończeniu części artystycznej oraz przemowach i podziękowaniach,  nadszedł czas na wspólne świętowanie przy stołach.  Dziękujemy wszystkim obecnym oraz nieobecnym za pomoc, wsparcie, ciepłe słowa. To był wyjątkowy czas, żegnamy się z naszymi Smerfami,  którzy na zawsze już pozostaną w naszych sercach.

Zakończenie roku przedszkolnego Krasnali!

Rok przedszkolny 2020/2021 dobiegł końca. Przez ten cały rok dzieci przyniosły ogrom radości i miłości. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życzymy udanych wakacji! I do zobaczenia we wrześniu! :D