Ubieramy Choinkę

" znowu nowe Święta idą....! " - zdanie to chyba nie budzi niczyjej wątpliwości :)  Wiadomo też, że przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia cieszą wszystkich - starszych i młodszych członków naszej społeczności. Aby owa świąteczna atmosfera i radość trwały jak najdłużej postanowiliśmy już dziś przystroić naszą piękną przedszkolną choinkę! Zaangażowanie dzieci było ogromne ! :) :)  prawda, że wyszło nam pięknie??

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki.

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.