Dzień Babci i Dziadka w grupie Pszczółek

"Dzisiaj jest Dzień Babci i święto Dziadziusia,
o tym dniu pamięta każda mała wnusia..."

Pszczółki zaprezentowały dziś swoim najbliższym program artystyczny składający się z wierszy, piosenek oraz układów tanecznych.
W taki własnie sposób przedszkolaki mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom
swoją radość i miłość.
Zaproszeni goście z dumą podziwiali występy swoich milusińskich.

Po części artystycznej odbył się słodki poczęstunek, wspólna zabawa, a na pamiątkę
 zaproszeni goście zostali obdarowani upominkami.

Spotkania organizowane w gronie najbliższych, pełnym uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzy emocjonalne z rodziną, uczą szacunku dla osób starszych oraz tego, w jaki sposób można wyrażać swoje uczucia.

Serdecznie dziękuję Rodzicom za pomoc w przygotowaniach,
do tej jak ważnej w życiu każdego przedszkolaka, uroczystości!

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA