DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dziś słoneczko jasno świeci, zima biała śpiewa,
A w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia
Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom
Zdrowia, pomyślności,
Uśmiechów na co dzień i dużo radości!

Nasi goście mogli poczuć się dzisiaj bardzo wyjątkowo, bo wnuczęta wystąpiły dla nich na scenie. Smerfy zaprezentowały świąteczne przedstawienie i tańce, a następnie recytowały wierszyki dla Babi i Dziadka. Na koniec zaśpiewały głośne STO LAT, wręczyły laurki i uściskały, żeby wyrazić swoje uczucia.

Dziękujemy Drogim Babciom i Dziadkom za wspólnie spędzony czas.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA