Kalendarium Pszczółek

18 STYCZNIA- Zajęcia otwarte

24 STYCZNIA-  Dzień Babci I Dziadka

7 LUTY- Balik karnawałowy

(prosimy o przygotowanie strojów)

8 LUTY- Zebranie dla rodziców- godzina 17.00

9 LUTY - Przedstawienie dla dzieci pt.:

"Wybierz numer 112"- godzina 9.00

*************************************************************************************************

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

24 Stycznia- (Środa) godz. 13.30

Każde dziecko zaprasza 2 osoby

(rodziców prosimy o przygotowanie strojów dla dzieci, tak jak na przedstawienie świąteczne).

Chętne mamy prosimy o upieczenie placków

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA