Zajęcia otwarte w grupie Pszczółek

Dziś, 12 stycznia, odbyły się zajęcia otwarte w grupie Pszczółek.
Zajęcia w pierwszej części dotyczyły bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu. Dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności z zakresu edukacji polonistyczno- językowej.
Druga część polegała na wspólnych zabawach z rodzicami.
Dodatkowo podczas tego zajęcia rodzice współdziałali ze swoimi pociechami tworząc zimowe drzewko.

Drodzy Rodzice, bardzo dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę. Jest nam niezmiernie miło widzieć jak angażujecie się w nasze pomysły by móc wspólnie je realizować!

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).