Zajęcia otwarte w grupie Pszczółek

Dziś, 12 stycznia, odbyły się zajęcia otwarte w grupie Pszczółek.
Zajęcia w pierwszej części dotyczyły bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu. Dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności z zakresu edukacji polonistyczno- językowej.
Druga część polegała na wspólnych zabawach z rodzicami.
Dodatkowo podczas tego zajęcia rodzice współdziałali ze swoimi pociechami tworząc zimowe drzewko.

Drodzy Rodzice, bardzo dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę. Jest nam niezmiernie miło widzieć jak angażujecie się w nasze pomysły by móc wspólnie je realizować!

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki.

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.