DZIEŃ BABCI I DZIADKA - KRASNALE

"Całuski, całuski dzisiaj dla Was mamy.
                                                     Całuski, całuski damy Wam!"
Tak swoich gości powitały dzieci z grupy Krasnali na uroczystości z okazji DNIA BABCI i DZIADKA. To właśnie dla swoich kochanych babć i dziadków maluszki pięknie wyrecytowały wierszyki, zaśpiewły piosenki i zatańczyły. Po zaśpiewaniu tradycyjnego "STO LAT" i wręczeniu laurek  był słodki poczęstunek, a potem już tylko wspaniała, wspólna zabawa :) :) :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

Pracowite Pszczółki

W czasie nauczania zdalnego dzieci z grupy Pszczółki wykazały się pomysłowością i wykonały       w domu przepiękne prace plastyczne.