Misie i ich występ dla Stowarzyszenia Seniorów " Druga Młodość"

26 marca grupa Misie gościła w Centrum Kultury w Wielichowie na Śniadaniu Wielkanocnym zorganizowanym dla Stowarzyszenia Seniorów " Druga Młodość". Jest nam niezmiernie miło, że otrzymaliśmy zaproszenie na to wydarzenie aby umilić zaproszonym gościom ten świąteczny czas. Przedszkolaki przedstawiły krótki program artystyczny, za który otrzymały głośne brawa :) Dzieci jak zwykle spisały się na medal. :)

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).