Powitanie Wiosny

Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy,
przyszła do nas wiosna z dalekiej podróży.
Witały ją: bocian, skowronek i szpaki,
witały ją także wszystkie przedszkolaki...
E. Budryk

W dniu 21.03.2018 dzieci z wszystkich grup naszego przedszkola wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie "pożegnania zimy- powitania wiosny".

Kiedy już wszytkie przygotowania dobiegly końca, ulicami Wielichowa przemaszerował wesoły korowód na czele z Marzanną-  zimową panną.
By tradycji stało sie zadość, na koniec kolorową kukłę spalono, by juz oficjalnie przywitać panią Wiosnę.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA