Przedszkolaki w zerówce

6 kwietnia przedszkolaki z grupy Pszczółki, na zaproszenie pań z oddziału zerówkowego
w Zespole Szkól im. Polskich Noblistów w Wielichowie odwiedziły szkolne mury.
Nasza wizyta polegała na poznaniu tego, co czeka przedszkolaki po wakacjach oraz oswojenie się
z tym co nowe i nieznane. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały  opowiadań pań, oglądały sale, szatnie, korytarze. Zerówkowicze również z wielką przyjemnością ugościły nasze przedszkolaki w swoich salach,
 pokazując im swoje ulubione zabawki i miejsca do zabawy.

Dla naszych starszaków było to nielada przeżycie, ponieważ niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom za przemiłe ugoszczenie!
Przedszkolaki pełne pozytywnych wrażeń już z całą pewnością
mogą we wrześniu pomaszerować do zerówki.

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).