Festyn Rodzinny

16 czerwca w sobotnie popołudnie w " Świecie Bajek" zapanowała niesamowicie rodzinna atmosfera. Tego dnia przedszkolaki zaprosiły swoich najbliższych na festyn rodzinny. Na początku dyrektor przedszkola, pani Marta Sroczyńska oraz pani Ewa Kasperska zastępca burmistrz Wielichowa, powitały gości i podziękowały wszystkim za przybycie. Następnie przedszkolaki zaprezentowały występy artystyczne, których tematyka kierowana była do rodziców. Po występach dzieci obdarowały najbliższych upominkami i zaprosiły na wspólny piknik. Nie zabrakło także wielu atrakcji takich jak : lody, ognisko, malowanie twarzy przez grupę harcerzy, natryski wodne, dmuchane zjeżdżalnie. Tego dnia słoneczko pięknie nam świeciło i czas upływał w miłej atmosferze. Bardzo dziękujemy wszystkim za poświęcenie czasu i przybycie na nasz festyn :)

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach

9 lutego  w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka".  Wnuczęta wierszem, piosenką i tańcem  dziękowały dziadkom za ich miłość,  dobre rady i obecność w codziennym życiu, oraz życzyły długich lat życia w dobrym zdrowiu i emerytury większej :) Po występach dzieci wręczyły swoim gościom przygotowane wcześniej upominki  oraz uściski i buziaki.  Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek za który rodzicom bardzo dziękujemy  :)