Festyn Rodzinny

16 czerwca w sobotnie popołudnie w " Świecie Bajek" zapanowała niesamowicie rodzinna atmosfera. Tego dnia przedszkolaki zaprosiły swoich najbliższych na festyn rodzinny. Na początku dyrektor przedszkola, pani Marta Sroczyńska oraz pani Ewa Kasperska zastępca burmistrz Wielichowa, powitały gości i podziękowały wszystkim za przybycie. Następnie przedszkolaki zaprezentowały występy artystyczne, których tematyka kierowana była do rodziców. Po występach dzieci obdarowały najbliższych upominkami i zaprosiły na wspólny piknik. Nie zabrakło także wielu atrakcji takich jak : lody, ognisko, malowanie twarzy przez grupę harcerzy, natryski wodne, dmuchane zjeżdżalnie. Tego dnia słoneczko pięknie nam świeciło i czas upływał w miłej atmosferze. Bardzo dziękujemy wszystkim za poświęcenie czasu i przybycie na nasz festyn :)

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki.

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.