Dzień przedszkolaka w grupie Krasnali

Wszystkim naszym kochanym Przedszkolakom życzymy duuużo uśmiechu!

Dodatkowo tego dnia swoje 3 urodzinki obchodziła Amelka.
Z tej okazji  Krasnale życzą sto lat!!!

"Fajnie jest być Przedszkolakiem Takim sobie małym żakiem.Do przedszkola chętnie chodzić, Prace z Panią pięknie robić.Wszyscy świetnie się czujemy, Wieże z klocków budujemy.I śpiewamy i tańczymy,Zjemy obiad, poleżymy.Malujemy też farbami, wycinamy nożyczkami.Plastelinką wyklejamy, radośc wielką wtedy mamy."                                   /Anna Kalita/

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA