Pasowanie na przedszkolaka- Krasnale

30 października odbyło się uroczyste "Pasowanie na przedszkolaka".

Krasnale zaprezentowały rodzicom swoje umiejętności podczas występów.
Po uroczystej przysiędze złożonej zarówno przez dzieci jak i rodziców, wszyscy wspólnie zasiedli
do przygotowanego słodkiego poczęstunku.

Była to dla nas pierwsza bardzo ważna uroczystość, dzięki której maluszki wystąpiły
 do grona 'prawdziwych' przedszkolaków.
Wszyscy wyczekiwali tego dnia z  zniecierpliwieniem i jak się okazało było warto, ponieważ radość w oczach dziecka to największa nagroda za poświęcony czas.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim mamom za upieczeniem przepysznych ciast ;)

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA