Świąteczne warsztaty

5 Grudnia w naszym przedszkolu odbyły się Świąteczne Warsztaty
z udziałem osób należących do Stowarzyszenia Seniorów " Druga Młodość"
w ramach świątecznej akcji "Razem na Święta".
Koordynatorem warsztatów była Pani Paulina Piątyszek,
która zaprezentowała naszym gościom różne możliwości zrobienia kartek i dekoracji świątecznych.
Dzieci z grup Krasnali oraz Smerfów wraz z opiekunami aktywnie uczestniczyły
w warsztatach tworząc świąteczne prace plastyczne :)
Następnie każdy uczestnik wraz z przedszkolakiem zrobił kartkę świąteczną.
Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę.

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach