Smerfy w Bibliotece

22.02.2019r. nasze Smerfiki były na zajęciach w Bibliotece. Celem tych zajęć było rozwijanie wśród dzieci zainteresowań czytelniczych. Przedszkolaki miały możliwość wysłuchania bajki, która ilustrowana była drewnianym teatrzykiem. Następnie, organizatorki spotkania zaprosiły nas do wspólnych ciekawych  zabaw muzyczno - ruchowych. Wszyscy bawili się doskonale. Dzieci miały także możliwość zwiedzania biblioteki, oglądania książeczek  oraz zapoznane zostały ze specyfiką działania Biblioteki. Na koniec stworzyliśmy wspólną pracę plastyczną - piękne drzewo walentynkowe <3
Serdecznie DZIĘKUJEMY za zaproszenie i zorganizowanie takich zajęć, podczas których dzieci miały możliwość uczenia sie nowych rzeczy przez zabawę i doświadczenie.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA